BANDAŻE AROSHA

Bandażowanie ciała, mimo że nie wygląda zachęcająco pozwala się odprężyć i zrelaksować, a jednocześnie pozbyć się nadmiernych centymetrów!

To idealne zabieg dla osób zmagających się z cellulitem, obrzękami, zwiotczeniami oraz nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową.

Bandaże Arosha wykonane są z niezwykle delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. To one podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

Bandaże Arosha – 1 zabieg
Pakiet 8 zabiegów Arosha
Bandaże Arosha na brzuch
Bandaże Arosha na brzuch – 4 zabiegi
230 zł

2000zł

190 zł
700 zł

Zabieg składa się z kilku etapów :

SUCHY PEELING – szczotkowanie ciała, które stymuluje system limfatyczny i pobudza zakończenia nerwowe przez co w konsekwencji znakomicie ujędrnia i napina skórę działając również detoksykująco.

KWAS MEDYCZNY – aplikacja jednego z najefektywniejszych kwasów z grupy AHA. Ten etap ma za zadanie oczyścić skórę z martwych komórek i umożliwić lepszą absorbcję składnikom aktywnym.

AKTYWNA AMPUŁKA – Wmasowanie ampułki dobranej indywidualnie do problemu.

BANDAŻE AROSHA – W zależności od wskazania i rodzaju problemu wybieramy konkretny zestaw bandaży: wyszczuplający, drenujący, antycellulitowy, zwalczający cellulit wodny lub włóknisty. Zawijamy obszar zabiegowy na ok 30-60 minut.

Już po pierwszym zabiegu możemy zauważyć zmniejszenie się obwodu ciała nawet o 5 cm! Dla uzyskania najlepszych efektów zalecamy korzystać z zabiegów regularnie. Ich częstotliwość dobieramy indywidualnie w zależności od predyspozycji i rekcji organizmu na pierwszy zabieg.

Ważne informacje

Wskazania 

  • cellulit wodny i tłuszczowy
  • obrzęki
  • zwiotczała skóra

Przeciwskazania 

  • uczulenia/alergie na składniki aktywne
  • rany/ zmiany skórne w okolicy zabiegowej
  • ciąża / laktacja