Czy wiesz, że usta można powiększyć lub wymodelować na stałe i to bez użycia wypełniaczy?

Lip lift – lifting górnej wargi

Z wiekiem nasza skóra staje się wiotka, a usta nie są wyjątkiem. W dzisiejszym społeczeństwie pełne usta kojarzą się z młodzieńczym i atrakcyjniejszym wyglądem. Nic dziwnego, że zabieg lip lift jest coraz bardziej popularny wśród kobiet w średnim wieku.

Lip Lift- czyli operacja liftingu górnej wargi, to zabieg powiększania ust, który zapewnia długotrwałe rezultaty, dając naturalny efekt i całkowicie eliminując potrzebę powiększania ust za pomocą wypełniaczy.

Jest to zabieg ambulatoryjny wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj nacięcie wykonuje się w załamaniu na dole nosa, a skórę usuwa się lub przesuwa, aby unieść górną wargę, tworząc bardziej wyrazisty i pełniejszy wygląd ust. Podczas zabiegu nie są nacinane żadne mięśnie ani nerwy, więc nie ma ryzyka utraty czucia. Operacja jako samodzielna procedura trwa zwykle około 1 godziny.

Po zabiegu przez kilka pierwszych dni wystąpi ból i obrzęk. Każda osoba jest inna, więc stopień bólu i obrzęku będzie się różnić w zależności od pacjenta. Większość pacjentów wraca do normalnego trybu życia w ciągu 7-10 dni. Całkowite zagojenie nacięcia zajmie około dwóch do trzech tygodni. Pozostająca blizna jest bardzo minimalna i dobrze ukryta w załamaniu nosa.

 

Lip lift

Od 4500 zł

( Ostateczną cenę zabiegu podaje lekarz podczas konsultacji. Zależy ona od zakresu usług i techniki zabiegowej)

UWAGA! Każdy Pacjent, który posiada ustalony termin zabiegu zobligowany jest do wpłaty 10% zaliczki od ustalonej kwoty zabiegu co najmniej 2 tygodnie przed terminem wykonania zabiegu. Wpłata zaliczki jest obligatoryjna i stanowi warunek konieczny, aby móc przystąpić do zabiegu. Brak wpłaty oznacza rezygnację pacjenta z terminu. W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji w terminie krótszym niż 10 dni przed zabiegiem, zaliczka nie podlega zwrotowi. Uzasadnione rezygnacje to te, które poparte są np. zwolnieniem lekarskim itp. Rezygnację należy złożyć osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną na adres recepcja.sarnia@cmmagnolia.pl Wiadomości sms-owe nie są przyjętą przez nas formą rezygnacji.

 

Ważne informacje

Wskazania 

  • wąska czerwień górnej wargi
  • korekta asymetrii
  • opadnięte kąciki ust
  • zmniejszenie drobnych zmarszczek na górnej wardze

Przeciwskazania 

  • ciaża/karmienie piersią
  • choroby nowotworowe
  • skłonnośc do bliznowców
  • stan zapalny w okolicy jamy ustnej
  • brak miejsca między podstawą nosa a czubkiem wargi – zwykle niezbędne jest około 1,5 centymetra
  • nieleczona cukrzyca