Czy wiesz, że usta można powiększyć lub wymodelować na stałe i to bez użycia wypełniaczy?

Lip lift – lifting górnej wargi

Z wiekiem nasza skóra staje się wiotka, a usta nie są wyjątkiem. W dzisiejszym społeczeństwie pełne usta kojarzą się z młodzieńczym i atrakcyjniejszym wyglądem. Nic dziwnego, że zabieg lip lift jest coraz bardziej popularny wśród kobiet w średnim wieku.

Lip Lift, czyli operacja liftingu górnej wargi, to zabieg powiększania ust, który zapewnia długotrwałe rezultaty, dając naturalny efekt i całkowicie eliminując potrzebę powiększania ust za pomocą wypełniaczy.

Jest to zabieg ambulatoryjny wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Zazwyczaj nacięcie wykonuje się w załamaniu na dole nosa, a skórę usuwa się lub przesuwa, aby unieść górną wargę, tworząc bardziej wyrazisty i pelniejszy wygląd ust. Podczas zabiegu nie są nacinane żadne mięśnie ani nerwy, więc nie ma ryzyka utraty czucia. Operacja, jako samodzielna procedura, trwa zwykle około1 godziny.

Po zabiegu przez kilka pierwszych dni wystąpi ból i obrzęk. Każda osoba jest inna, więc stopień bólu i obrzęku będzie się różnić w zależności od pacjenta. Większość pacjentów wraca do normalnego trybu życia w ciągu 7-10 dni. Całkowite zagojenie nacięcia zajmie około dwóch do trzech tygodni. Pozostająca blizna jest bardzo minimalna i dobrze ukryta w załamaniu nosa.

Procedura pomaga przywrócić spojrzeniu młodzieńczy blask i sprawia, że okolice oczu znów wyglądają pięknie.

Lip lift

Od 3700 zł

( Ostateczną cenę zabiegu podaje lekarz podczas konsultacji. Zależy ona od zakresu usług i techniki zabiegowej)

Ważne informacje

Wskazania

Przeciwskazania

ciaża/karmienie piersią