medycyna estetyczna | chirurgia

Dr n. med. Anna Sieja-Bujewska

Dr n.med. Anna Sieja -Bujewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu .

W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu .

Okulistyka od zawsze była jej pasją ,dlatego już na stażu podyplomowym Pani Doktor chętnie brała udział w ostrych dyżurach okulistycznych.

W czasie trwania specjalizacji odbyła dwuletnie szkolenie specjalizacyjne w prestiżowym szpitalu Eye&Ear Hospital w Dublinie, gdzie doskonaliła swoje umiejętności diagnostyczne i operacyjne. Tam również nabyła ogromne doświadczenie w zabiegach okuloplastycznych, które wykonuje i doskonali do dnia dzisiejszego .

W 2009 roku zdała bardzo wymagający i prestiżowy egzamin stypendialny Królewskiego Kolegium Okulistów Fellowship Exam of the Royal College of Ophthalmologists (FRCOphth).

W 2016 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego(PTO).

Pasją zawodową Pani Doktor są zabiegi okuloplastyczne na aparacie ochronnym oka oraz estetyka tej delikatnej i zarazem trudnej okolicy twarzy.

Na co dzień pracuje we Wrocławskim Centrum Okulistycznym we Wrocławiu, gdzie zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób oczu dorosłych i dzieci, jak również pełni rolę głównego konsultanta oraz operatora w zakresie zabiegów plastycznych aparatu ochronnego oka.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z innymi lekarzami. Spełnia się w roli szkoleniowca z zakresu plastyki powiek w klinice Medicine Clinic, w pięknym Józefowie pod Warszawą .

Praca ta daje jej nie tylko satysfakcję, ale umożliwia poznawanie wielu interesujących ludzi oraz wymianę doświadczeń.

W tym roku dr n.med. Anna Sieja-Bujewska rozpoczęła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej w Katowicach, aby jeszcze bardziej zgłębiać techniki odbudowy skóry twarzy, szczególnie okolicy oka .

Pani Doktor bierze udział w licznych zjazdach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest autorką i współautorką wielu publikacji, w tym również publikowanych w czasopismach posiadających współczynnik impakt faktor (IF).

Panią Doktor charakteryzuje wysoka kultura pracy oraz profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta.

Dr n. med. Anna Sieja-Bujewska specjalizuje się w następujących zabiegach:

 

-plastyka powiek górnych z usunięciem nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych

-plastyka powiek dolnych z usunięciem nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych

-lifting brwi bezpośredni

-kantoplastyka(chirurgiczna zmiana kształtu oka)

-korekcja ptozy(opadania górnej powieki)

-korekcja odwijania powieki (ektropion)

-korekcja podwijania powieki (entropion)

-usunięcie kępek żółtych

-usunięcie drobnych zmian powiek : gradówka, kaszak, brodawka, róg skórny

-zabiegi medycyny estetycznej: laser frakcyjny, mezoterapia, biostymulatory tkankowe, botoks oraz inne zabiegi w obrębie twarzy i oczu

 

Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim

 

Pani Doktor prywatnie jest szczęśliwą mamą, żoną , właścicielką pieska, rybek i kanarka. W wolnych chwilach lubi czytać skandynawskie kryminały, malować olejami, odkrywać kuchnię i kulturę świata poprzez podróże.